Локомотив София завърши на първо място в Плевен
Боксьорите на Локомотив София завършиха на първо място на Държавния личен шампионат за юноши в Плевен. Талантите на столичните „железничари“ достигнаха до 7 медала, 3 от които златни, 2 сребърни и 2 бронзови. Така те изпревариха юношите на ЦСКА, които грабнаха едно отличие по-малко – 3 златни, 1 сребърно и 2 бронзови. На трета позиция се наредиха талантите на БК Първенец с две титли и две втори места.
