Републиканска съдийска колегия

Председател на РСК:Август Иванов
Назначения:Павел Павлов
Квалификация:Август Иванов
Медийно представяне:Стефан Кръстев
Секретари:Атанас Николов
Мария Гълъбова

Съдийски Съвет:

Ивелин Иванов - Дч

Джулия Ботева - Пд

Иван Попов - Бс

Габриел Цветков - Пл

Захари Петков - Рс

Атанас Николов - Яб

Нешо Мостров - Гб

Павел Павлов - Сф

Стефан Кръстев - Сф

Август Иванов - Сф


ITO на AIBA

1. Емилия Груева - София

2. Август Иванов - София


Международни съдии на AIBA - APB/WSB -

1(1). Павел Павлов – София


Международни съдии на AIBA - WSB -

1(2). Ивелин Иванов - Добрич


Международни съдии на AIBA - AOB -

1(3). Веселин Димитров - Бургас

2(4). Иван Попов - Бургас

3(5). Джулия Ботева – Пловдив

4(6). Красимир Нешев - Пловдив

5(7). Румен Борисов – София

6(8). Стоян Tомчев – София


Международни съдии на AIBA -

1(9). Валентин Пенев - Русе

2(10). Веселин Николов - Русе

3(11). Любен Петров - Пловдив

4(12). Сокол Соколов - София

5(13). Мария Каваклиева - София


Международни съдии на AIBA -

1(14). Атанас Николов - Ямбол

2(15). Бисер Костадинов - Бургас

3(16). Нешо Мостров - Габрово

4(17). Ангелина Кирякова - Добрич

5(18). Диян Иванов - Добрич

6(19). Габриел Цветков - Плевен

7(20). Антоний Трифонов - Пловдив

8(21). Вангел Иванов - Пловдив

9(22). Димитър Кочев - Пловдив

10(23). Георги Иванов - Русе

11(24). Милен Коев - Русе

12(25). Бойко Милоров - София

13(26). Мария Гълъбова - София

14(27). Коце Благоев - София

15(28). Петър Николов - София


Съдии национална категория

1(29). Боян Колев - Бургас

2(30). Марин Жеков - Варна

3(31). Георги Георгиев – Варна

4(32). Владимир Георгиев – Варна

5(33). Светослав Господинов - Варна

6(34). Славчо Михайлов - Добрич

7(35). Здравко Христов - Добрич

8(36). Нели Момчева - Добрич

9(37). Бойко Янчев – Плевен

10(38). Иван Демерджиев - Първомай

11(39). Захари Петков – Русе

12(40). Тодор Тодоров - Русе

13(41). Деян Методиев – Сливен

14(42). Стефан Кръстев - София

15(43). Росен Цветков - София

16(44). Николай Кръстев - София

17(45). Димитър Пешев – София

18(46). Атанас Джуров - София

19(47). Борислав Сталев – Хасково

20(48). Недко Недев - Ямбол

21(49). Стамен Пенчев - Ямбол