64-ти Международен Турнир по Бокс “Странджа” 2013 – ден 264-ти Международен Турнир по Бокс “Странджа” 2013 – ден 2

Програма за 21.02:

14:30 – Сесия 3.

18:00 – Сесия 4.

Резултати от ден 2 – сесия 3.

Резултати от ден 2 – сесия 4.


Ето и всички резултати на българските състезатели във втория ден на „Странджата”:

Кат. до 64 кг. Милан Златев (Бъл) – Сашо Лескароски (Мак) 15:8

Кат. до 64 кг. Иво Йорданов (Бъл) – Рустам Адзинайев (Блрс) 16:22

Кат. до 75 кг. Максим Цветков (Бъл) – Лукаш Мартинс (Бра) 12:11

Кат. до 91 кг. Тервел Пулев (Бъл) – Втодзимирж Летр (Пол) 14:2

Кат. до 91 кг. Николай Мутавски (Бъл) – Арменд Ксоксай (Кос) 12:10

Кат. до 60 кг. Детелин Далаклиев (Бъл) – Матеуш Полски (Пол) 14:9

Кат. до 60 кг. Калин Мавродиев (Бъл) – Робсон Консейсао (Бра) 10:15

Кат. до 60 кг. Любен Тодоров (Бъл) – Гани Схаилов (Каз) 5:13

Кат. до 60 кг. Елиан Димитров (Бъл) – Дмитрий Карташов (Укр) 16:6

Кат. до 69 кг. Симеон Чамов (Бъл) – Боян Ристески (Мак) – съдията прекрати срещата във втория рунд при 16:5 в полза на Чамов

Кат. до 69 кг. Николай Коев (Бъл) – Павел Кастрамин (Блрс) 11:10

Кат. до 81 кг. Младен Манев (Бъл) – Майкъл Борхес (Бра) 20:13

Кат. до 81 кг. Радослав Панталеев (Бъл) – Валентино Манфредония (Ит) 18:8

Програма за 21.02:

14:30 – Сесия 3.

18:00 – Сесия 4.

Резултати от ден 2 – сесия 3.

Резултати от ден 2 – сесия 4.


Ето и всички резултати на българските състезатели във втория ден на „Странджата”:

Кат. до 64 кг. Милан Златев (Бъл) – Сашо Лескароски (Мак) 15:8

Кат. до 64 кг. Иво Йорданов (Бъл) – Рустам Адзинайев (Блрс) 16:22

Кат. до 75 кг. Максим Цветков (Бъл) – Лукаш Мартинс (Бра) 12:11

Кат. до 91 кг. Тервел Пулев (Бъл) – Втодзимирж Летр (Пол) 14:2

Кат. до 91 кг. Николай Мутавски (Бъл) – Арменд Ксоксай (Кос) 12:10

Кат. до 60 кг. Детелин Далаклиев (Бъл) – Матеуш Полски (Пол) 14:9

Кат. до 60 кг. Калин Мавродиев (Бъл) – Робсон Консейсао (Бра) 10:15

Кат. до 60 кг. Любен Тодоров (Бъл) – Гани Схаилов (Каз) 5:13

Кат. до 60 кг. Елиан Димитров (Бъл) – Дмитрий Карташов (Укр) 16:6

Кат. до 69 кг. Симеон Чамов (Бъл) – Боян Ристески (Мак) – съдията прекрати срещата във втория рунд при 16:5 в полза на Чамов

Кат. до 69 кг. Николай Коев (Бъл) – Павел Кастрамин (Блрс) 11:10

Кат. до 81 кг. Младен Манев (Бъл) – Майкъл Борхес (Бра) 20:13

Кат. до 81 кг. Радослав Панталеев (Бъл) – Валентино Манфредония (Ит) 18:8