EUBC Kaлендар и резултати - 2017 г.

Европейски календар по бокс 2017 г.

Януари

10.I - 15.I6-та Купа на Нациитежени, девойки, момичетаВърбас (Сърбия)

Февруари

07.II - 11.IIТурнир "А. Жуков"младежиГомел (Беларус)

07.II - 11.IIМемориал "А. Колчин"мъжеОрша (Беларус)

07.II - 12.II60-ти Мемориал "Ищван Бочкай"мъжеДебрецен (Унгария)

14.II - 19.IIМеждународен младежки турнирюношиКомсомолск на Амур (Русия)

20.II - 27.II68-ми Турнир "Странджа"мъже, жениСофия (България)
Мъже
49kg52kg56kg60kg64kg 69kg75kg81kg91kg+91kg
Жени
51kg54kg60kg64kg75kg

Март

01.III - 05.IIIМемориал "Ислам Тимурзиев"младежиНазран (Русия)

06.III - 12.IIIInternational Danas Pozniakas TournamentмладежиВилнюс (Литва)

13.III - 22.IIIEвропейското първенствомъже до 22 г.Браила (Румъния)
Резултати
49kg52kg56kg60kg64kg 69kg75kg81kg91kg+91kg

13.III - 17.III44-та Кемистри къпмъжеХале (Германия)

13.III - 18.IIIТурнир "Великият път на коприната"мъжеБаку (Азербайджан)

Април

03.IV - 09.IVМемориал Емил ЖечевмладежиСофия (България)

06.III - 10.IIIВлазния МемориалмъжеШкодер (Албания)

10.III - 20.IIIТурнир "Давид Квачадз"мъжеТбилиси (Грузия)

10.III - 16.IIIТурнир "AHMET CÖMERT"мъжеИстанбул (Турция)

10.III - 20.IIIМемориал "Николай Мангер"мъжеКерсон (Украйна)

26.IV - 30.IVБелградски победителмъжеБелград (Сърбия)

27.IV - 01.VТрофей ПодгорицаюношиПодгорица (Черна Гора)

Май

02.V - 07.VТурнир "Феликс Щам"мъжеВарщава (Полша)

02.V - 06.VТурнир "Ден на победата"мъжеГомел (Беларус)

16.V - 22.VМемориал КоротковмъжеХабаровск (Русия)

22.V - 28.V“Governor Cup”мъжеСанкт Петербург (Русия)

23.V - 27.VМемориал "В. Усов"мъжеГродно (Беларус)

26.V - 28.VЛах НиманимладежиПрищина (Косово)

Юни

05.VI - 09.VIМеждународен турнир Ричардас ТамулисюношиКаунас (Литва)

Юли

06.VII - 09.VIIКупа на нациитемъже, младежиВинер Нойщат (Австрия)

10.VII - 16.VIIЗлатната ръкавица на Войводинамладежи, девойкиСуботица (Сърбия)

17.VII - 23.VIIМемориал "Семен Трестин"мъжеОдеса (Украйна)

26.VII - 30.VIIГранд При Усти Над ЛабеммъжеУсти над Лабем (Чехия)

Август

01.VIII - 06.VIIIМемориал "Ливенцев"мъжеМинск (Беларус)

01.VIII - 05.VIIIКупа БранденбургмладежиФранкфурт(Германия)

20.VIII - 26.VIIIМемориал КадировмъжеГрозни (Русия)

22.VIII - 27.VIIIМемориал "Leszek Drogosz"мъжеКиелче (Полша)

Септември

03.IX - 09.IXУмаханов МемориалмъжеМахачкала (Русия)

06.IX - 09.IXInternational Silesian Womenжени, девойки, момичетаГливице (Полша)

06.IX - 17.IXЕвропейско първенствоюношиАлбена (България)

11.IX - 17.IXБрадърс КличкомладежиБердишев (Украйна)

23.IX - 24.IXSwiss Boxing Nationen-Cup мъжеМартигни (Швейцария)

Октомври

05.X - 08.XDolomiten Cupмъже, младежиЛиенц (Австрия)

Ноември

03.XI - 06.XIГран при Словенске КоницемъжеСловенске Конице (Словения)

03.XI - 06.XIАдем ЯшаримъжеПрищина (Косово)

15.XI - 21.XIМеждународен турнир "Тамер"мъже, жениТампере (Финландия)

Декември

Световна купа на страните производители на петролмладежи, девойкиБелоярски (Русия)