EUBC Kaлендар и резултати - 2018 г.

Европейски календар по бокс 2018 г.

Януари

14.I – 21.I8-ма Купа на нациитежени, девойкиСомбор (Сърбия)

29.I – 02.IIМТ Мемориал Меритедмъже до 22, жени до 22Орша (Беларус)

Февруари

05.II – 10.II63-ти Мемориал "Ищван Бочкай"мъже, жениДебрецен (Унгария)

12.II – 17.IIМеждународен турнирмладежиКомсомолск на Амур (Русия)

13.II – 20.II70-ти Турнир "Странджа"мъже, жениСофия (България)
Програма
Мъже
49kg52kg56kg60kg64kg 69kg75kg81kg91kg+91kg
Жени
48kg51kg54kg57kg60kg 64kg69kg75kg

22.II – 25.II5-ти Международен турнир „Словенске Конице“мъже, жениСловенско Конице (Словения)

Март

05.III - 09.IIIТурнир „А.Жуков“младежиГомел (Беларус)

07.III – 10.III38-ми Турнир „Джи Би“мъжеХелзинки (Финландия)

07.III – 18.IIIЕвропейско първенствомъже до 22, жени до 22Владикавказ (Русия)
Програма
Мъже
49kg52kg56kg60kg64kg 69kg75kg81kg91kg+91kg
Жени
48kg51kg54kg57kg60kg 64kg69kg75kg81kg+81kg

28.III – 30.IIIЕвро купа Биелина 2019мъже, жени, юноши и момичетаБиелина (Босна и Херцеговина)

31.III - 06.IVМемориал Емил Жечевмладежи, юношиБотевград (България)
Програма
Младежи
49kg52kg56kg60kg64kg 69kg75kg81kg91kg+91kg
Юноши
46kg48kg50kg 52kg54kg57kg60kg63kg 66kg70kg75kg80kg+80kg

Април

04.IV - 08.IVМемориал ПавлюковмладежиАнапа (Русия)

04.IV – 08.IVВлазния МемориалмъжеШкодер (Албания)

10.IV – 14.IV3-ти Международен турнир „Давид Квачадзе“мъже, жениТбилиси (Грузия)

15.IV – 21.IVБелградски победителмъже, жениБелград (Сърбия)

15.IV – 21.IVМемориал "Николай Мангер"мъжеКерсон (Украйна)

28.IV – 05.VТурнир „Феликс Щам“ (Полша)

29.IV – 03.VOpen regional Elite Men and Women Boxing Tournament devoted to the Victory dayмъже, жениГомел (Беларус)

Май

07.V – 77.VМеждународен турнир „Санкт Петербург“мъжеСанкт-Петербург (Русия)

07.V – 13.VМемориал Коротковмъже, жениХабаровск (Русия)

21.V – 26.VГран при Усти над Лабеммъже, жениУсти над Лабем (Чехия)
Жени
51kg57kg60kg 64kg69kg75kg+81kg
Мъже
52kg57kg63Akg63Bkg 69Akg69Bkg75kg81kg91kg+91kg

23.V – 26.V 2019 Mostar Youth TournamentмладежиМостар (Босна и Херцеговина)

23.V – 2.VIЕвропейското първенствоЮноши и девойкиГалац (Румъния)
Програма
Юноши
46kg48kg50kg 52kg54kg57kg60kg63kg 66kg70kg75kg80kg+80kg
Девойки
46kg48kg50kg 52kg54kg57kg60kg63kg 66kg70kg75kg80kg+80kg

Юни

06.VI – 10.VI2-ри Международен турнир „Slovenia Open”мъже,юноши,младежиПодчетртек (Словения)

21.VI – 30.VIЕвропейски игримъже, жениМинск (Беларус)
Програма
Мъже
49kg52kg56kg60kg64kg 69kg75kg81kg91kg+91kg
Жени
51kg57kg60kg 69kg75kg

Юли

08.VII – 14.VIIМемориал „Семен Трестин“мъжеОдеса (Украйна)

09.VII – 15.VIIЗлатната ръкавица на войводинамладежи, девойкиНови Сад (Сърбия)

Август

14.VIII – 18.VIIIКупа на нациитеюношиВърбас (Сърбия)

18.VIII – 24.VIIIМемориал КоротковмъжеГрозни (Русия)

Септември

02.IX – 11.IXЕвропейско първенствомладежи, девойкиСофия (България)

08.IX – 14.IXXIV International Silesian Women’s Boxing Championships

08.IX – 15.IXУмаханов Мемориалмъже, жениКаспийск (Русия)

14.IX – 15.IXМемориал Мустафа ХайрулаховичСараево (Босна и Херцеговина)

28.IX – 29.IXНационална купа на Швейцариямъже, жениЛузерн (Швейцария)

30.IX – 06.XМеждународен турнир "Балкан"жени, девойкиБотевград (България)

30.IXМемориал В. БотвинникюношиМинск (Беларус)

Октомври

17.X – 20.XМеждународен турнир ТамермъжеТампере (Финландия)

21.X – 27.XМемориал Лезек Дрогосмъже, жени(Полша)

Ноември

11.XI – 17.XIМемориал "Ливенцев"мъжеМинск (Беларус)

26.XI – 01.XIIЗлатна ръкавицамъже, жениБелград (Сърбия)

30.XIInternational Tournament “World Cup of Petroleum Countries”мъже, жени

Декември