EUBC Kaлендар и резултати - 2018 г.

Европейски календар по бокс 2018 г.

Януари

09.I – 15.I6-та Купа на Нациитежени, девойки, момичетаСомбор (Сърбия)

Февруари

06.II – 11.II62-ри Мемориал "Ищван Бочкай"мъже, жениДебрецен (Унгария)

18.II – 26.II69-ти Турнир "Странджа"мъже, жениСофия (България)
Мъже
Програма
49kg52kg56kg60kg64kg 69kg75kg81kg91kg+91kg
Жени
Програма
48kg51kg54kg57kg60kg 64kg69kg75kg81kg+81kg

20.II – 24.IIТурнир "А. Жуков"младежи, девойкиГомел (Беларус)

23.II – 25.IIТурнир „Montenegro Boxing Cup“младежиБар (Черна гора)

28.IIТурнир „Павлюков“младежиАнапа (Русия)

Март

05.III - 10.III68-ми Турнир „Bornemlssza Gergely“младежи, юношиЕгер (Унгария)

09.III – 12.III1st International tournament BIH Cupмъже, жениБиелина, Бръчко (Босна и Херцеговина)

09.III – 11.III37-ми Турнир „Джи Би“мъже, жени 60кгХелзинки (Финландия)

11.III – 17.IIIТурнир „Феликс Щам“мъже, жениВаршава (Полша)

20.III – 24.IIIInternational Danas Pozniakas TournamentмладежиВилнюс (Литва)

24.III – 02.IVЕвропейско първенствомъже, жени до 22 г.Търгу Жиу (Румъния)
Програма
Мъже
49kg52kg56kg60kg64kg 69kg75kg81kg91kg+91kg
Жени
48kg51kg54kg57kg60kg 64kg69kg75kg81kg+81kg

29.III – 02.IVТрофей ПодгорицамладежиПодгорица (Черна Гора)

Април

02.IV - 07.IVМемориал Емил Жечевмладежи, юношиСофия (България)
Програма
Младежи
49kg52kg56kg60kg64kg 69kg75kg81kg91kg+91kg
Юноши
46kg48kg50kg 52kg54kg57kg60kg63kg 66kg70kg75kg80kg+80kg

09.IV – 15.IVМемориал "Николай Мангер"мъжеХерсон (Украйна)

17.IV – 26.IVEвропейско първенствомладежи, девойкиРозето дели Абруци (Италия)
Програма
Мъже
49kg52kg56kg60kg64kg 69kg75kg81kg91kg+91kg
Жени
48kg51kg54kg57kg60kg 64kg69kg75kg81kg+81kg

30.IVБелградски победителмъжеБелград (Сърбия)

Май

02.V – 06.VМеждународен турнир Ричардас ТамулисюношиКаунас (Литва)

03.V – 07.VВлазния МемориалмъжеШкодра (Албания)

10.V – 19.VV Европейско първенствожениВладиславово (Полша)

15.V – 19.VAlgirdas Socikas TournamentмъжеКаунас (Литва)

21.V – 30.V Европейско първенствоученици – момичета, момчетаАлбена (България)
Програма на турнира
Момчета
38,5kg40kg41,5kg43kg44,5kg 46kg48kg50kg52kg54kg 56kg59kg
62kg65kg68kg 72kg76kg80kg90kg+90kg
Момичета
36kg39kg42kg45kg48kg 51kg54kg57kg60kg63kg 67kg70kg

22.V – 27.V Гранд При Усти Над ЛабеммъжеУсти над Лабем (Чехия)

23.V – 27.VМемориал "В. Усов"мъже, жениГродно (Беларус)

24.V – 27.V Турнир МостармладежиМостар (Босна и Херцеговина)

25.V – 26.VЛах НиманимладежиПрищина (Косово)

31.V28th Jadran Pearlмладежи, девойкиБудва (Черна Гора)

Юни

05.VI – 12.VIEвропейско първенствожениСофия (България)
Жени
Програма
48kg51kg54kg57kg60kg 64kg69kg75kg81kg+81kg

05.VI – 12.VIУмаханов Мемориалмъже, жениКаспийск (Русия)

13.VI – 17.VIГолдън БелтмъжеЯш (Румъния)

Юли

09.VII – 15.VIIБратя КличкомладежиБердичев (Украйна)

09.VII – 16.VIIМеждународен Турнирмладежи, девойкиСуботица (Сърбия)

16.VII – 22.VIIМемориал „Семен Трестин“мъжеОдеса (Украйна)

31.VIIЗлатната ръкавица на войводинамладежи, девойкиНови Сад (Сърбия)

Август

15.VIII – 19.VIIIНационална КупаюношиВърбас (Сърбия)

18.VIII – 24.VIIIМемориал КадировмъжеГрозни (Русия)

Септември

06.IX – 09.IXNations Cupмъже, младежиВинер Нойщат (Австрия)

09.IX – 15.IXInternational Silesian Womenжени, девойки, момичетаГливице (Полша)

13.IX – 16.IXOlympic Hopes for JuniorsюношиУсти над Лабем (Чехия)

18.IX – 23.IXМемориал В. БотвинникюношиМинск (Беларус)

20.IX – 23.IXМемориал Мустафа Хайрулахович-ТалиянСараево (Босна и Херцеговина)

Октомври

08.X – 13.XМемориал "Ливенцев"мъжеМинск (Беларус)

08.X – 17.XЕвропейско първенствоюноши, момичетаАнапа (Русия)
Юноши
46kg48kg50kg 52kg54kg57kg60kg63kg 66kg70kg75kg80kg+80kg
Mомичета
46kg48kg50kg 52kg54kg57kg60kg63kg 66kg70kg75kg80kg+80kg

11.X – 16.XМеждународен турнир "Балкан"жени, девойкиСофия (България)
Програма
Жени
48kg51kg54kg57kg60kg 64kg69kg75kg
Девойки
48kg51kg54kg57kg 64kg69kg

18.X – 21.XEindhoven Box CupAйндховен (Холандия)

23.X – 28.XГран при ОстравамъжеОстрава (Чехия)

Ноември

01.XI – 05.XIIsland Cup 2018мъжеЛимасол (Кипър)

02.XI – 03.XIАдем ЯшаримъжеПрищина (Косово)

05.XI – 11.XIКупа Санкт ПетербургмъжеСанкт Петербург (Русия)

09.XI – 12.XIГран при Словенске Коницеюноши, момичетаСловения

11.XI – 17.XIМемориал Лезек Дрогосмъже, жениКелце (Полша)

30.XIЗлатна ръкавицамъжеБелград (Сърбия)

Декември

31.XIIInternational Tournament “World Cup of Petroleum Countries”Югорск (Русия)

31.XIIМемориал Ислам ТимуржиевюношиИнгушетия (Русия)